Spartu poslal v 17. minutě do vedení Tichý, ale minutu před přestávkou vyrovnal na 1:1 Sklenář. Ve 33. minutě se radoval hostující Kabele a Sparta znovu vedla. Nejzbach zkusil vyrovnat při power play, což se mu nepovedlo. Rozhodující branku vsítil v poslední minutě Křemen – 1:3.

„Šlo o kvalitní utkání z obou stran. Sparta byla šťastnější. První poločas byl vyrovnaný a skončil jedna-jedna. Ve druhé půli jsme začali hrát agresívněji, ale bohužel jsme se nedostali do vedení, i když jsme měli dvě nebo tři vyložené šance. Sparta šla z první šance ve druhé půli do vedení. Ke konci jsme zkusili power play, která nám nevyšla, proto jsme prohráli jedna-tři. Myslím si, že se hrál výborný zápas z obou stran, kde nechyběla bojovnost ani nasazení. Navíc se hrálo před skvělou kulisou. Opět byla plná hala,“ pochvaloval si trenér Vysokého Mýta Roman Páral.

Trenér Sparty David Frič prozradil, že si původně chtěl odvézt bod: „Odehráli jsme velmi disciplinovaný zápas, který nebyl úplně pro oko diváka nádherný, ale přijeli jsme si do Vysokého Mýta pro bod a nakonec jsme si vezli tři. Myslím si, že utkání bylo hodně vyrovnané a asi mělo skončit remízou, ale prokázala se naše větší zkušenost.“

Nejzbach Vysoké Mýto – AC Sparta Praha 1:3 (1:1)

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777