Hradec Králové se za celý zápas zmohl pouze na jeden gól, když ve 26. minutě snižoval Chromek na 1:4. Hattrickem v domácím dresu se blýskl Pavel Formánek.

Domácí trenér Roman Páral byl rád, že jeho mužstvo navázalo na formu z minulého roku: „Věděli jsme, že půjde po vánočních svátcích o těžký zápas. Hlavně nám doposud neseděl styl Hradce, který hraje s maximálním nasazením a důrazem. Byli jsme připravení, dostali jsme se do vedení dva-nula a jen díky naší neproduktivitě jsme nezvýšili skóre už v prvním poločase. Měli jsme další tři tutovky. Mohlo být rozhodnuto. Před druhým poločasem jsem na kluky apeloval, aby přidali další branky, což se nám podařilo a zaslouženě jsme vyhráli. I když musím uznat i kvalitu Hradce. V tomto zápase jsme však byli lepší my.“

„Domácí vyhráli zaslouženě,“ hlesl hradecký kouč Petr Hoffmann a dodal: „I přesto, že jsme se na zápas připravili, tak jsme se nedokázali popasovat s herním pojetím domácích a specifiky jejich haly.“

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – Mados MT Hradec Králové 8:1 (2:0)

Branky a nahrávky: 6. Vladyka, 7. Michalec (Vladyka), 21. Formánek (Hrubý), 22. Šabata (Vágner), 23. Formánek (Šabata), 34. Formánek (Šabata), 38. Vágner (Formánek), 39. Hrubý (Vágner) – 26. Chromek (Váňa). Rozhodčí: Petr – Vomastek. ŽK: Vydarený (HK). ČK: 23. Merkl (HK).

Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Münzberger. Trenér Roman Páral.

Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Friedl, Srkal, Beran, Černý, Váňa, Chromek, Jošt, Merkl, Vydarený, Fidra. Trenér Petr Hoffmann. 

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777