Utkání začalo fantasticky pro domácí Inter, když MATĚJ MAUR dokázal již ve druhé minutě proměnit rohový kop. Ovšem místo uklidnění přišla ihned o minutu později individuální chyba a Tarik Lukšija za Brno srovnával. Na obou stranách začalo lehké oťukávání, ze kterého vyplynulo mnoho osobních soubojů a zakončení. Ve 12. minutě dokázal Helas vstřelit druhou branku, když David Cupák z rohového kopu přesně zamířil svou střelou. Vedení Helasu netrvalo dlouho a ke standartní situaci domácích se postavil hrající trenér MICHAL SALÁK. Ten propálil vše, co mu stálo v cestě a srovnal stav na 2:2. Tento stav vydržel až do poločasové přestávky.

Druhý poločas začal aktivně z obou stran, jelikož oba soupeři chtěli překlopit vítězství na svou stranu. Po čtyřech minutách se trefil za domácí TOMÁŠ JANOŠÍK, pro kterého to byla první branka v play-off v 1. Futsal lize. Šance se střídaly na obou stranách, ale obě branky byly střeženy výborně chytajícími brankáři. Ve 33. minutě se dokázal ovšem prosadit CAIO, který tak dal Interu dvoubrankové vedení. Helas na tuto situaci reagoval ihned hrou v pěti, ze které dokázal po dvou minutách vstřelit branku a opět se mezi střelce zapsal Jan Havel. Stav 4:3 pro domácí Inter vydržel až do konečně sirény.

Ohlasy aktérů:

Jiří Chmelan (Inter Kadaň): “Dnes jsme makali jeden za druhého a tím jsme si přiklonili štěstí na naši stranu. Jsme rádi, že jsme vyrovnali sérii a ve středu si pojedeme do Brna pro postup.”

Tomáš Galia (trenér Helas Brno): „Utkání nabídlo velmi podobný scénář, který kopíruje průběh celé série. Naše chybějící lehkost v zakončení posunula sérii do dramatického pátého zápasu, ve kterém budou rozhodovat poslední zbytky fyzických sil.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966