Skóre zápasu otevřel v prvním poločase mladík Kuča, který poslal Slavii do vedení. Do přestávky vstřelil klíčový gól kapitán Martin Brychta a domácí museli ve druhé půli dotahovat dvougólové manko. 

Chomutov hnala zaplněná hala, ale sešívané držel skvělými zákroky brankář Vondráček. Pět minut před koncem sice kapituloval po trefě Dolečka, ale další gól už nepustil. Naopak v samotném závěru pojistil výhru hostí střelou do prázdné brány Havrda. 

Ohlasy aktérů

Lukáš Krok (Chomutov): “Všichni jsme z domácího zápasu velmi zklamaní. Slavie přijela na naší palubovku jen bránit a hrát na brejky, a to se jí bohužel podařilo. My se musíme rychle ze zápasu oklepat a připravit se na čtvrteční zápas na půdě Slavie. Série může být dlouhá, ale já věřím, že jí společně zvládneme. Děkujeme moc fanouškům za skvělou atmosféru a doufám, že je za to v dalším domácím utkání odvděčíme výhrou.”

Ondřej Míča (Slavia): "Máme personální problémy, nebylo nás moc, ale kousli jsme se a zvládli jsme to, vyhráli jsme a je to vyrovnané. Myslím si, že power play nám docela jde, podařilo se nám z toho dát góly. Plán nám vyšel, spoustu střel jsme zblokovali, když už to prošlo, byl tam Adam, který nás podržel. Navíc si myslím, že jsme podle mého názoru zbytečně inkasovali. Třetí zápas doma bude pro celou sérii velice důležitý, vzali jsme jim jejich výhodu, je to jedna jedna."

| Statistiky

Kde se hrálo

Chomutov | MSH

Více
Adresa Mánesova 4980, Chomutov
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 700 sezení / 350 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 474651126