Hostující celek si od začátku utkání vypracoval slušný náskok, ke kterému mohl v průběhu utkání postupně přidávat další tzv. hřebíčky do rakve olomouckého prvoligového působení. Domácí se tak po dvou letech loučí s prvoligovými palubovkami i v domácí Velkobystřické hale. Všem fanouškům děkujeme a nebojte, futsal v Olomouckém kraji nekončí, pouze se musí zkonsolidovat a vymezit si nové cíle. Více informací se dozvíte včas.

Ohlasy aktérů: 

Martin Zapletal (SKUP Olomouc): "Dneska to bylo naše loučení s ligou na domácí palubovce. Výsledek odpovídá postavení v tabulce. Měli jsme i několik šancí na vstřelení branky, bohužel jsme je neproměnili."

Victor Espindola (brankář FK Chrudim): ,,Byl to dobrý zápas, dokázali jsme diktovat tempo hry a otevřít si dobrou brankovou převahu. Věděli jsme, že vzhledem k jejich pozici v tabulce a hře s pouhými šesti hráči to bude mít soupeř těžké. Vsadili na své dovednosti a fyzickou sílu a díky tomu měli i nějaké příležitosti ke vstřelení branek. My jsme ale věděli, jak ovládat hru od začátku do konce, hráli jsme náš system, který po nás chce trenér a dosáhli velkého vítězství. Musíme takto pokračovat dál a tvrdě pracovat, protože play-off se blíží a náš cíl každý zná."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz