Celé utkání bylo vlastně ve své podstatě šílené. Olomouc měla po cestě technické problémy, a tak utkání začalo o něco později. Krom toho hosté dorazili ve velmi skromném počtu, a tak celé utkání mělo de facto od úvodní minuty jasné směřování. 

Interobal nadělil svému soupeři celkem 21 branek, a hráči tak poměrně výrazně naháněli body do celkových statistik. Nejvíc vidět pak byli Tomáš Vnuk a Michal Holý, kteří nasbírali po čtyřech brankách. Hattrick pak zaznamenal Lukáš Křivánek. Mimo tyto hráče se prosadili také Vitinho, Buchta, Rick a Mikuš shodně po dvou trefách. Tento výsledek, který by spíše odpovídal kupříkladu házené, tak divákům přinesl velmi zajímavé utkání.

Ohlasy aktérů:

Gabriel Rick (Interobal): "Jednoznačně klobouk dolů před Olomoucí, která přijela v opravdu malém počtu. Bylo to pro ně náročné. Za nás to pak bylo zvládnuté utkání s vysokým výsledkem."

Jakub Řičica (SKUP Olomouc): "Vzhledem k problémům po cestě jsme bohužel museli utkání odehrát v minimálním počtu. Výsledek je tedy pro nás velmi krutý."

|STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827