První branka utkání byla vidět již ve 4. minutě, kdy s velkou dávkou štěstí dostal hostující Rešetár míč na Vnuka a ten si otevřel střelecký účet. Poté přišlo mnoho brankových příležitostí na obou stranách, ovšem sportovně musíme uznat, že více ze hry měla jednoznačně hostující Plzeň. V 16. minutě se prosadil opět Vnuk, který dokázal potrestat chybu v rozehrávce domácích. O dvě minuty později padla třetí branka, když po přímém kopu Mikuš zakončoval patou do odkryté branky. Ačkoliv skóre 3:0 vypadá jednoznačně, domácí svou bojovností dostávali hostující pod tlak, ovšem nedokázali své futsalové akce zakončit střelbou.

Do druhého poločasu nastoupila Kadaň ihned s možností power play, díky které chtěla Interobal zamknout před jejich brankou. Brankové příležitosti přicházely, ovšem domácí střelci nedokázali hostujícího Vahalu překonat. Plzeň si v druhém poločase často pomáhala také hrou v pěti, která jim ale ve 27. minutě nevyšla. Přihrávku hlavou vystihl Chmelan a SALÁK přes celé hřiště dokázal z otočky nasměrovat míč do odkryté branky. Hned po minutě ovšem Plzeň potrestala opět chybu domácí Kadaně a zvýšila opět své vedení, tentokrát Kozár. Ve 34. minutě se ke střele dostal FILINGER, který ukázal svou vynikající kopací techniku a snížil na 2:4. Poté si vzal ovšem slovo hostující Vitinho, který individuální akcí dokázal vrátit tříbrankové vedení na stranu Interobalu. Poslední gól utkání vstřelil Vnuk do odkryté branky a zkompletoval svůj hattrick.

Ohlasy aktérů:

Caio (Inter Kadaň): “Dnes jsme bohužel prohráli s lepším týmem. Plzeň od začátku utkání ukazovala svou sílu. Bohužel jsme dostali branky po našich zbytečných chybách, a to se s kvalitním týmem nevyplácí.”

Tomáš Vnuk (Interobal Plzeň): "Byl to pro nás náročný zápas, a to jak fyzicky, tak psychicky. První půli jsme neproměnili hromadu šancí, což nebyl ideální stav. Druhá půle byla lepší, ale hrálo se až moc stylem nahoru dolů."

|STATISTIKY

 
 

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966