Podle trenéra Mělníka Jakuba Němce výsledek odpovídal tomu, co se dělo na hřišti. „V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň potrestala,“ litoval Němec. „Bohužel nám dnes chybělo hodně hráčů, abychom byli Plzni vyrovnanějším soupeřem. V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň nekompromisně potrestala, a i proto je výsledek jaký je.”

Před posledními dvěma zápasy v základní části (doma Helas Brno a v Chomutově) mělnický tým nadále ztrácí tři body na příčku zaručující účast ve čtvrtfinále. Osmé Ústí má navíc utkání k dobru.

V podání druhého celku tabulky to byl vynikající středeční večer. Dva góly hostů vstřelil Holý, jednu branku dali Kozár, Křivánek, Rick, gólman Vahala, Vnuk, Buchta a Mikuš.

„Utkání jsme zvládli snad po všech stránkách. Samozřejmě přišlo pár drobných chyb, ale celkově jsme podali dobrý a koncentrovaný výkon,“ pochvaloval si na svazovém webu brankář Interobalu Plzeň Ondřej Vahala.

Ohlasy aktérů:

Jakub Němec (trenér Olympiku Mělník): „Výsledek asi odpovídá tomu co se dělo na hřišti. Bohužel nám dnes chybělo hodně hráčů, abychom byli Plzni vyrovnanějším soupeřem. V průběhu utkání jsme udělali několik zbytečných chyb, které Plzeň nekompromisně potrestala, a i proto je výsledek jaký je.”

Ondřej Vahala (Interobal): "Utkání jsme zvládli snad po všech stránkách. Samozřejmě přišlo pár drobných chyb, ale celkově jsme podali dobrý a koncentrovaný výkon."

STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044