V 16. kole nejvyšší futsalové soutěže přivítali domácí SKUP Olomouc celek z Kadaně. Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří lépe kombinovali a měli více ze hry. Domácím však chyběla lepší koncovka. Naopak hostující dokázali skvěle využívat svého nejlepšího střelce Caio, který svým výborným výkonem poslal International do vedení. Do druhé půle vstoupili lépe hostující, kteří navýšili svůj gólový náskok. Ten už se domácím ani po čtyřech brankách hrajícího trenéra Janečky nepodařilo dohnat.

Ohlasy aktérů

Lukáš Kočiš (SKUP Olomouc): "Bohužel jsme tento velmi důležitý zápas nezvládli. Bylo tam z naší strany hlavně nedůsledné bránění a já jsem se nechal zbytečně vyloučit. Soupeř trestal všechny naše chyby a my jsme nedokázali výsledek otočit."

Michal Salák (Inter Kadaň): “Chci poděkovat všem hráčům. Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, tak utkání bylo velmi obtížné. Olomouc je známá svým stylem, který často připomíná spíše fotbal než futsal. Obdrželi jsme pět branek, což není dobrá vizitka, ale dá se na čem stavět a co zlepšovat. Za tyto tři body jsem hrozně rád. Ačkoliv je Olomouc poslední v tabulce, tak tyto body se určitě počítají a věřím, že na toto utkání navážeme.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz