Domácí do utkání vstupovali s dvěma novými akvizicemi, kterými byly brankař Marek Kalina a Roman Bala. Oba zmiňovaní se velkou měrou podíleli na výborném týmovém výkonu domácího týmu.

Do první půle nastoupil tým okolo hrajícího trenéra Martina Janečky ve velkém tempu, které umocnila i zaplněna bystřická hala, která od začátku táhla domácí futsalisty za vítězstvím. V prvním dějství jsme mohli vidět velké množství krásných futsalových situací. Hostující tým byl taktéž velmi aktivní, ale proti byl vždy skvěle chytajici Kalina.
Do druhé půle vstoupili domácí ještě lépe, než do půle první a díky hattricku domácího kapitána Lošťáka se vždy SKUP drželo minimálně o branku před svým soupeřem.

Domácí tým také skvěle zvládl hru proti pěti. Kaňkou na včerejším utkání tak byly tři červené karty, jedna pro domácí a dvě pro hostující tým.

Ohlasy aktérů:

Jakub Řičica (místopředseda SKUP): „Dneska jsme začali sérii pro nás velmi důležitých zápasů. Konečně se na nás usmálo i štěstí. Proměňovali jsme šance a urvali jsme první vítězství. Chtěl bych kluky moc pochválit za dnešní výkon. Věřím, že nás dnešek nakopne a předvedeme tyhle výkony i v dalších zápasech."

Jaromír Ježek (Mělník): „Prohráli jsme si to sami, soupeř hrozil jen ze standardek a z výhozu do druhého vápna. To, co my neproměníme za šance, je velká smůla. Nechápu, jak se nám povedlo si dát tři vlastní góly a dostat dvě červené karty. Za stavu 3:2 jsme měli odskočit na 4:2, místo toho to je 3:4. Zápas jsme podcenili a i výsledek podle toho dopadl.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz