Namotivovaný kádr trenéra Vrabce k utkání přistoupil s pokorou a odhodláním první zápas sezony odčinit a to se stalo. FTZS dominoval na palubovce od první do poslední minuty ve všech aspektech a nasázel Středočechům rovněž 10 branek. Trefovali se po pohledných akcích dvakrát Brazilec DAVID, dvakrát FILIP ZOUNEK a po jedné brance ALLANZIN, Marek BÍNA , ŽAMPA, DANĚK, VYČÍTAL a ŽOČEK. Liberecký kapitán přidal navíc ke své trefě ještě čtyři asistence a celkem si tak odnesl z utkání pět kanadských bodů! Za hosty se prosadil pouze Jaromír Ježek, který v minulosti oblékal dres Liberce v mládežnických kategoriích.

Liberec potvrdil své ambice skončit po základní části co nejvýš a poskočil na šesté místo. Za to fanoušci Mělníka, kteří mají slabší nervy, by se neměli raději na tabulku dívat. A už vůbec ne na program, který svěřence Jakuba Němce čeká v závěrečných kolech základní části, kdy změří síly s týmy z top 4 a po nich vše zakončí v hale rozjetého Chomutova. Nad účastí Středočechů v play off se zatahují hodně hustá mračna.

Ohlasy aktérů: 

Filip Zounek (autor dvou branek Liberce): “Hráli jsme dnes velice dobře. Přesně podle toho, co nám řekl trenér Vrabec. Dodržovali jsme všechny jeho pokyny a odměnou nám bylo deset branek.”

Jakub Sváta (Mělník): „Dnes jsme si před zápasem řekli, že budeme bránit zodpovědněji, ale když dostaneme 10 gólů tak to zodpovědné bránění doopravdy není a bohužel od toho se v poslední době odvíjí naše hra.”

|STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Liberec | Dukla

Více
Adresa Jeronýmova 522, 46007 Liberec
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 800 sezení
Rozměry 40 x 20 m
Povrch polyuretan
Telefon 973261577