„Do zápasu jsme šli s určitou taktikou, která nám první poločas vycházela. Ve druhém jsme chtěli pokračovat v zajištěné obraně, ale nepovedl se nám vstup, kdy během pár minut soupeř utkání otočil. Góly, které jsme obdrželi, jsme mu darovali,” shrnul druhou domácí porážku v sezoně hráč Olympiku Domink Šustr.

Na domácí straně sice znovu opakovaně skóroval i asistoval nejlepší střelec soutěže Jiří Vokoun, syn bývalého prvoligového fotbalisty Gedeona Filip ale během dvou minut druhé části dvoubrankové vedení smazal.

Po chvíli to byli naopak domácí, kdo dotahoval. To se proměněnou penaltou na 4:4 ještě podařilo, radost z vyrovnán ale netrvala ani půl minuty. Podruhé už si Severočeši vedení vzít nenechali a v samém závěru výhru ještě korunovali.

Kalendářní rok v nejvyšší soutěži Mělničtí uzavřou pátečním utkáním v Liberci, který má na kontě o dva body méně.

Ohlasy aktérů

Domink Šustr (Mělník): „Do zápasu jsme šli s určitou taktikou, která nám první poločas vycházela. Ve druhém poločasu jsme chtěli pokračovat v zajištěné obraně, ale nepovedl se nám vstup, kdy během pár minut soupeř utkání otočil. Góly, které jsme obdrželi, jsme mu darovali.”

Jan Brič (Chomutov): "Do Mělníka jsme jeli v poněkud oslabené sestavě, nicméně s bojovnou náladou. Prvních cca 10 minut jsme plnili, co jsme si před zápasem řekli v kabině, bohužel v desáté minutě jsme dostali zase dva slepené góly a opět nás to rozhodilo a začali jsme hrát opět velmi nedisciplinovaně, zbytečně se zbavovat balónu a dělali hrubé chyby. Naštěstí to soupeř do konce poločasu nedokázal zužitkovat ve svůj prospěch. Nutno podotknout, že i my jsme si přesto vytvořili pár slibných brankových příležitostí. V kabině o poločase jsme si vše vyříkali, pomohly nám dvě rychlé branky Filipa Gedeona v úvodu druhé půle, začali jsme být více na míči a přehrávat soupeře, který dělal hrubé chyby, ze kterých jsme trestali. Hráči předvedli ve druhém poločase bojovný výkon, za který si dnešní vítězství zaslouží a právem vezeme první tři venkovní body ze zasneženého Mělníka."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044