Z pohledu pořadatele by se tak možná chtělo říct „Během mé služby se nic zvláštního nestalo.“ Plzeňský Interobal od počátku potvrzoval roli favorita, a svého soupeře zasypal hned jedenácti brankami. Zajímavostí by v tomto případě mohl být fakt, že druhá čtyřka hráčů se prosadila hned sedmkrát.

Za první půli se postupně stihli prosadit Mikuš, a to hned dvakrát, Knobloch a Kozár, který rovněž zaznamenal dvě branky. Během první dvacetiminutovky tak domácí ústeckému celku nadělili pět branek.

Ani druhý poločas nebyl výrazně chudší. Dočkali jsme se celkem šesti branek- prosadili se Vnuk, a to dvěma trefami, Knobloch, Holý, Rešetár a Mikuš, který tak v tomto duelu zaznamenal hattrick. Plzeň tak splnila papírovou povinnost, a na domácím hřišti zůstává i nadále neporažena. Za týden čeká muže první prosincový duel- tentokrát na hřišti ŽV Brno.

Ohlasy aktérů

Peter Kozár (Plzeň): "Domácí zápas jsme zvládli, a připsali si veledůležité tři body do tabulky. Dokázali jsme celou dobu hrát tak, jak jsme chtěli, tedy zodpovědně, a soupeře nepouštět do výrazných šancí. Oceňuji dostatek šancí na naší straně, ze kterých padlo jedenáct branek."

Jiří Zápotocký (Rapid): "Plzeň dnes ukázala, proč právě oni jsou nejlepší v lize. I když jim dnes chybělo brazilské duo, dnešní zápas dominovali. Pro nás to jsou cenné zkušenosti k nezaplacení. Plzni gratuluji k výhře."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827