Dvě branky, a dva střelci, kteří v tomto utkání jednoduše řečeno dominovali. Na onu první trefu utkání se nemuselo čekat nějak dlouho- v osmé minutě utkání se prosadil Tomáš Vnuk, a vyslal tak favorita utkání do vedení. Na tuto úvodní branku navázal úderem čtrnácté minuty Mikuš, a Interobal Plzeň tak první poločas přečkal s poměrně příjemným náskokem.

Ve druhém poločasu jako kdyby se s brankami doslova roztrhl pomyslný pytel. Zkrátka a jednoduše- toto byla jízda značka elitní soutěž! Pět minut po startu druhé půle druhou branku dne přidal Mikuš, a za necelou minutu na to dotáhl svůj hattrick. Ve velmi krátkém odstupu na tento úspěch navázal Kozár s Holým, po jehož brance domácí vedli už o šest branek, a mohlo tak přijít patřičné uvolnění ve hře.

V devětadvacáté minutě přidal svou druhou branku Tomáš Vnuk, a úderem třiatřicáté minuty završil i on hattrick. Hostující Kadani se drobné útěchy z tohoto pekla v pekle dostalo až v sedmatřicáté minutě, kdy na 8:1 snižoval Japa. Utkání pak zakončil v samotném závěru Jaroslav Holman.

Plzeň tak bezezbytku naplnila roli favorita, a po jednoznačné výhře 8:2 (2:0) se v průběžné tabulce posunula na průběžné čtvrté místo. Na rozdíl od zbytku tabulky mají ale Západočeši o jedno až dvě utkání méně.

Ohlasy aktérů

Adam Knobloch (hráč Plzně): "Byl to zcela určitě náročný zápas. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale myslím, že jsme k tomu přistoupili zodpovědně, a celkový výsledek tomu odpovídal."

Radek Novák (brankář Kadaně): "Dnes Plzeň ukázala svou kvalitu. My dělali individuální chyby a Plzeň je uměla potrestat. Na tuto prohru musíme zapomenout a připravovat se na další utkání.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827