Tentokrát přijel soupeř z Brna, ovšem tentokrát jsme se utkali s týmem Žabinštích Vlků. Ačkoliv hosté mají na svém kontě pouze jediný bod, všichni věděli, že jednoduchý zápas Inter rozhodně nečeká. Již při pohledu na nástupu bylo jasné, že výškovou převahu mají soupeři z Brna, a proto bylo nutné držet míč co nejvíce na palubovce. Již ve druhé minutě dostal CAIO skvělou přihrávku do MATĚJE MAURA a tento brazilský ostrostřelec se často ve vyložené šanci nemýlí. O dvě minuty později se po levé straně uvolnil JIŘÍ CHMELAN a naservíroval míč opět CAIOVI, který zvyšoval na 2:0 do odkryté branky. Osmá minuta byla pro Kadaň nejhorší minutou v utkání. Nejprve se dokázal prosadit hostující Chráscina a o patnáct sekund později dokázal srovnat Havlín. V hráčském kádru Kadaně došlo k útlumu aktivity a soupeř vycítil šanci na zvrat v utkání. Tomu ovšem několikrát zabránil domácí brankář DANIEL KLEČKA, který několikrát vychytal hostující střelce. V patnácté minutě se prosadil skvěle hrající MATĚJ MAUR, který tak určil poločasové skóre na 3:2.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Hned ve druhé minutě dokázal Inter navýšit své vedení, konkrétně JAPA. Naštěstí Inter nepolevil v ofenzivní práci a stále se tlačil do zakončení. Individuální akcí vynikl opět MATEJ MAUR, který na levé straně „vymíchal“ svého obránce a poté nekompromisně zakončil. Vedení Interu o tři branky donutilo hostující Brno hrát vabank, jak také potvrdil trenér hostů v pozápasovém rozhovoru. Sedm minut do konce dokázalo Brno proměnit se štěstím svůj protiútok a cítilo šanci na zisk bodů. Mezery v defenzivě hostů ovšem dokázal domácí Inter trestat. Povedenou patičkou se nejdříve prosadil CAIO, poté jeho kolega VITINHO a konečné skóre určil v poslední minutě kapitán týmu MICHAL SALÁK.

Ohlasy aktérů

Japa (hráč Kadaně): "Dnes bylo úkolem zvítězit a tento úkol jsme splnili. Bohužel ve hře bylo vidět mnoho chyb, které nás brzdí a komplikuje nám to hru. Dvě branky hostů během jedné minuty nás dostali na dno, ale jako tým jsme se opět dokázali vyburcovat k vítězství.”

Radek Toman (trenér ŽV): "Výsledek je dnes pro nás velice krutý. Vytvořili jsme si kromě gólů spoustu dalších šancí, bohužel jsme je neproměnili. To dnes rozhodlo. V závěru jsme už hráli vabank a domácí každou naši chybu nemilosrdně potrestali, což vedlo k takovému konečnému výsledku."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966