První půle bezesporu patřila více méně jednomu hráči- Kaká se prosadil hned třikrát za sebou, a připravil tak pro soupeře velmi těžký první poločas. Poprvé se trefil v deváté minutě, navázal trefou v minutě sedmnácté, a hattrick dokonal v devatenácté minutě. Po této kanonádě se ještě přidal Jakub Sváta, a zakončil tak výrazné střelecké hody prvního poločasu. Domácí vedli už 4:0.

Mělník ale do druhé půle vstoupil velmi dobře, a využil tak lehkomyslnosti domácích. O snížení se postaral ve dvaadvacáté minutě Jiří Vokoun, který se prosadil i v sedmadvacáté minutě.

Po snížení na 4:2 se ale opět spustila lavina Plzně. Postupně se prosadili Rick, a to hned dvakrát, Vahala a Tomáš Vnuk utkání necelé tři minuty před koncem střelecky zakončil.

Ohlasy aktérů

Kaká (hráč Plzně):"Bez ohledu na výsledek to byl opravdu náročný zápas. Soupeř měl skvělou obranu i brankáře a nám se přes ně těžce dostávalo. Jsem přesvědčen, že celé utkání mělo velkou kvalitu a diváky bavilo."

Jiří Vokoun (kapitán Mělníku): „Na dnešní utkání jsme jeli s vědomím, že je Plzeň těžký soupeř. Výsledek odpovídá faktu. Soupeř nám ukázal, že se máme dál kam posouvat, ale že i my jim dokážeme trefit gólovou branku.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827