Třetí domácí utkání znamenalo třetí vítězství v sezóně. Do Kadaně tentokrát přicestovala Olomouc. Již od rozcvičky byla cítit zvláštnost utkání, když Olomouc dorazila na rozcvičku 5 minut před výkopem a pouze s jedním hráčem na střídání. Ovšem právě hosté překvapili domácí obranu a již po 30 sekundách hry dokázali vstřelit branku. Ovšem to bylo víceméně z hostující strany vše. Poté převzal otěže utkání domácí Inter a dobýval branku hostujícího brankáře. První poločas byl ukončen za stavu 4:1 pro domácí, když se trefil JAPA, STOJAN MILOVAC, CAIO a JAROSLAV HOLMAN.

V druhém poločase došla hostujícím hráčům síla i do defenzivní práce a Inter již pouze navyšoval své vedení. Mnoho slibných střel dokázal pochytat hostující Javorski, ale přesto nakonec utkání skončilo dvouciferným skórem. V druhém poločase vstřelil 4 branky MICHAL SALÁK, hattrick vstřelil také CAIO a druhou branku vstřelil také STOJAN MILOVAC.

Ohlasy aktérů

Jiří Chmelan (hráč Kadaně): "Soupeř dnes přijel ve velmi malém počtu, což nám ulehčilo práci, jelikož v druhém poločase již neměl síly. Jsme rádi, že jsme utkání jednoznačně vyhráli a prodloužili si domácí neporazitelnost. Hráčům, kteří přijeli v takto malém počtu z Olomouce, patří můj velký obdiv."

Filip Kmínek (hráč Olomouce): "Do utkání jsme šli s velmi mladou sestavou, z důvodu zranění atp. Ukázali jsme velkou bojovnost i v malém počtu hráčů. V závěru nám pochopitelně došly síly."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966