Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří díky gólu Lapčíka dokázali ovládnout první poločas nejtěsnějším možným poměrem 1:0.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hostující, kteří převzali otěže utkání a začali diktovat tempo hry. Následně rychle vystřelili tři branky, na které již domácí nedokázali najít recept. V následujících dvou kolech olomoučtí hráči zavítají na druhou stranu republiky, aby poměřili své síly s Kadaní a následně s nováčkem ligy z Chomutova.

Ohlasy aktérů

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Dneska to byl zápas blbec. Neudrželi jsme těsné vedení a dostali góly z brejku po našich chybách. Snad to odčiníme další kolo."

Jakub Žoček (hráč FTZS): "V prvním poločase to bylo velmi vyrovnané. My jsme neproměnili několik vyložených šancí, a proto jsme šli o poločase do kabin za nepříznivého stavu. V druhém poločase jsme ještě navýšili obrátky a začli soupeře více mačkat. Zápas to byl velmi důrazný a některé situace byly na hraně. V závěru se nám podařilo odskočit o dvě branky, což bylo klíčové. Soupeři se podařilo snížit po našem vyloučení, ale v samém závěru už jsme důsledně ubránili vítězství. Za tři body jsme moc rádi a troufnu si říct, že dnes byly opravdu zasloužené.”

| STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz