Autor nakonec vítězného gólu Dominik Šup prozradil, že se tým celý týden připravoval na styl soupeře, který v Mělníku při únorové návštěvě vyhrál. „Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli. Mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Podle hostujícího Nikolase Tilkeridise se Olomouc představila v oslabené sestavě, přesto s odhodláním zkusit odvézt dobrý výsledek. „To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, je potřeba utkání rychle hodit za hlavu,“ zavelel.

Ligová soutěž po třech odehraných kolech nyní zpomalí. Do konce září čeká šestibodový Mělník výjezd do Ústí nad Labem, do haly gymnázia se soutěž vrátí 20. října soubojem s Žabinskými Vlky Brno.

Ohlasy aktérů

Domink Šup (Olympik Mělník): "S Olomoucí jsme věděli, co nás čeká, od začátku týdne jsme se připravovali přesně na tento styl jejich hry. Mají to zaměřené na soubojích a bojovnosti. Dostali jsme první gól, ale od té doby, jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli, mrzet nás můžou jen další zahozené šance, ale tyhle zápasy prostě musíme zvládat, a to se dnes povedlo, takže jsme spokojení.”

Nikolas Tilkeridis (hráč Olomouce): "Do utkání jsme vstoupili s odhodláním soupeře potrápit a zkusit v oslabené sestavě odvézt dobrý výsledek. To se bohužel nepovedlo a soupeři gratulujeme k výhře. Cesta domu bude dlouhá, tak je potřeba utkání rychle hodit za hlavu a těšíme se na Liberec, který k nám přijede další kolo."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044