V prvním poločase byla z domácích cítit lehká nerozehranost, která se projevila zejména v koncovce a v soubojích jeden na jednoho. Do druhého poločasu však tým pod vedením Martina Janečky lehce změnil svou taktiku, která se začala projevovat v posledních deseti minutách utkání, ve kterých dokázali domácí futsalisté vyrovnat tří gólové manko. Zkušený soupeř z Brna však v posledních minutách utkání dokázat strhnout výhru na svou stranu a z Olomouce si odváží všechny body.

Ohlasy aktérů

Filip Kmínek (hráč SKUP): „Škoda výsledku, trápila nás koncovka. Neřešili jsme dobře situace jeden na jednoho. Druhý poločas jsme dobře bránili. Škoda výsledku, mohli jsme urvat bod."

Martin Směřička (Helas Brno): „Jsem moc rád, že jsme zápas v Olomouci zvládli, hlavně z toho důvodu, že s nimi nemáme příliš dobrou bilanci. Zápas jsme měli velmi dobře rozehraný, ale v závěru jsme ztratili koncentraci a zbytečně pustili soupeře do hry, což znamenalo vyrovnání. Důležité ale je, že jsme nesklonili hlavy, v posledních minutách ukázali vítězného ducha a z Olomouce díky tomu vezeme tři důležité body. Jdeme zápas od zápasu, dnes jsme ukázali týmového ducha, ale v budoucnosti se takovým závěrům hry musíme vyvarovat.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz