Od první minuty ukazovala Kadaň svou připravenost na utkání, kdy na soupeře doslova vletěla. Hráči plnili rozkazy trenéra Nenada Veljkoviće, který nabádal k aktivní hře. Již ve třetí minutě se trefila domácí letní posila JAPA, který si tak otevřel střelecké konto v 1. Futsal lize. Ve čtvrté minutě dali branku oba soupeři, když se za hosty trefil Abrham a za domácí se prosadil svou střelou JAROSLAV HOLMAN. Ten vstřelil již druhou branku v sezóně a posunul se na pomyslný trůn střelců klubu INTERNATIONAL FC KADAŇ. Další branku mohla vidět z poloviny zaplněná hala již o dvě minuty později, když se poprvé v našem dresu trefil MATĚJ MAUR. O minutu později bylo v hale ještě veseleji, když svou druhou branku utkání vstřelil JAPA. Bohužel to bylo z domácího pohledu v prvním poločase vše a začal se projevovat hostující tým, konkrétně kapitán a český reprezentant Vokoun. Ten do konce prvního poločasu zvládl utkání vyrovnat a do kabin se šlo za stavu 4:4.

Ve druhém poločase se prvních deset minut střelecky trápili oba soupeři. To prolomil v devětadvacáté minutě CAIO, ale ani to nebyl zlomový moment utkání. Jelikož o minutu později opět Mělník srovnal, konkrétně M. Sváta. Do poslední desetiminutovky se šlo za rozhodného stavu. Šestou branku, a nakonec také vítěznou, vstřelil kapitán týmu MICHAL SALÁK. Ten dokázal ve čtyřiačtyřiceti letech skórovat v nejvyšší futsalové lize v České republice. Pojistku v podobě sedmé branky ještě dokázal vstřelit MATĚJ MAUR a v Kadani se již mohlo pomalu slavit, jelikož Mělník si z následné power-play nevytvořil žádnou vyloženou brankovou příležitost.

Ohlasy aktérů

Tomáš Polanský (hráč Kadaně): "Dnes jsme získali první body v sezóně, za což jsme moc rádi. Ze začátku jsme hráli svou hru a dostali jsme se do vedení. Potom jsme bohužel nechali soupeře vstoupit do utkání a bylo to drama až do poslední sirény. Děkujeme fanouškům za podporu v hale, kdy se stejně jako v minulé sezóně stávají dalším hráčem na palubovce.”

Pavel Šuba (prezident Olympiku): "Dnešní zápas nesedl nikomu z našich hráčů. Udělali jsme velké množství chyb a v koncovce byli nepřesní. Vyrovnaný zapas rozhodla dobrá domácí produktivita.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966