Karty byly rozdány předem zcela jasně a dle toho i zápas probíhal. Od úvodu vysoce favorizovaní hosté drželi míč, útočili, domácí se snažili poctivě bránit a pět minut se jim to velmi dobře dařilo. V šesté minutě se ale Chrudim prosadila - a to dokonce 2x. Domácí tým měl směrem dopředu ze soupeře viditelný respekt a chrudimští dokázali trestat naprosto všechny nepřesnosti Vlků - do poločasu to bylo krutých 0:5. Po změně stran hra probíhala víceméně ve stejném duchu a přestože v závěru zahrozili i domácí, branku vstřelit nedokázali a skóre se zastavilo na stavu 0:8. V závěru zaplněná hala odměnila oba týmy potleskem - domácí za bojovnost, hosty za kvalitu!

Ohlasy aktérů

Radek Toman (trenér ŽV Brno): "Dnes to byla vysoká škola futsalu. Chrudim byla po všech stránkách lepší a zaslouženě vyhrála."

André (hráč FK Chrudim): „Jsme hrozně rádi, že se nám první utkání vydařilo. Zastříleli jsme si a povedlo se nám vzadu udržet čisté konto. Já jsem dal první dva góly v chrudimském dresu, takže jsem také velmi spokojený. Sice mohl být hattrick, ale kdybych dal dvě branky v každém zápase, tak by to bylo skvělé.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Brno | Modřice

Více
Adresa Benešova 274, 664 42 Modřice
Kategorie Kategorie A
Kapacita 250
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 608577099