Slávistům znovu proti Chrudimi nevyšel začátek utkání. Hned z prvního rohu vybídl Koudelka ke skórování Davida Drozda. Hosté navýšili rychlé vedení až ve 13. minutě. Na zadní tyči si počíhal na přihrávku Petta Brazilec Éverton. O přestávce se šlo do kabin za stavu 0:3. Koudelka totiž připravil gól i pro druhého z bratří Drozdů. Z gólu se radoval Pavel.

Na další zápis se v Edenu čekalo až do 34. minuty. První bod v Chrudimi si připsal Valadares, jehož střelu dorazil Éverton – 0:4. V závěru už další branka nepadla, i když slávista Kuchta byl hodně blízko.

Ohlasy aktérů zápasu

Radim Záruba (hráč Slavie): "Zhodnotil bych to asi stejně jako první zápas. Hned po třiceti vteřinách jsme prohrávali 0:1 a ráz zápasu tím byl určený. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb, které Chrudim vždy potrestá. Nedaří se nám vstřelit gól, i když na to šance máme a některé jsou i vyložené. Začíná to z tohoto pohledu být náročné na psychiku. Ve třetím utkání musíme začít střílet branky a hlavně do toho vstoupit bez inkasované branky. Přípravíme se na to co nejlépe a pokusíme se sérii ještě vrátit do Prahy."

Tomáš Koudelka (hráč FK Chrudim): “Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, podobně jako v prvním zápase jsme dali gól hned v úvodní minutě. Celkově jsme odehráli výborný první poločas, ve druhém jsme možná i kvůli náskoku zvolnili a povolili Slavii několik šancí. Ale i díky výbornému brankáři jsme opět vyhráli s čistým kontem a to nás hodně těší.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579