Úvodní gól vstřelil po patnácti minutách hrající trenér Slavie Zdeněk Sláma. Mělník ale dokázal do poločasu vyrovnat. Trefil se mladík Šiler - 1:1.

Ve 27. minutě Pražané znovu vedli. Autorem gólu byl Hrdina. Klíčový moment přišel během 32. až 33. minuty. Slávisté vstřelili dva rychlé góly po sobě. Na 3:1 zvýšil Ševčík a závěrečnou trefu utkání obstaral Brychta. 

Ohlasy aktérů zápasu

Jan Žežulka (brankář Slavie): „Byla to náročná série, jsem strašně šťastný, že jsme to zvládli na tři zápasy. Všechna utkání byla těžká a dnes to bylo podle mě nejtěžší, protože Mělník hrál za celou sérii nejlépe. Měli spoustu šancí, zachytal jsem si. Chtěl bych poděkovat fanouškům, kterých přišlo tolik a také díky nim jsme to dnes zvládli. Po všech patáliích, co nás potkaly v letošní sezoně, je to krásný pocit mít skoro jistou medaili. Já se s ní ale nechci spokojit, chci zamakat o finále, stát se může cokoliv.“

Jakub Němec (trenér Olympiku): "Dneska jsme sehráli vynikající první poločas, ale místo toho, abychom vedli výraznějším rozdílem, tak byl stav opět vyrovnaný. V celé sérii nás trápila koncovka a nebyli jsme schopni dát gól ani z nejvyloženějších šancí. To celou sérii rozhodlo. Ani v jednom utkání jsme nebyli horší a v každém jsme neměli k vítězství daleko. Proto je stav série 3:0 pro nás velmi krutý."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Praha | Slavia

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 970 sezení / 150 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 602325579