První poločas byl ještě výsledkově vyrovnaný. Na gól Baloga odpověděl liberecký Vyčítal, ale Chrudim nakonec šla do šaten veselejší. Na 2:1 zvýšil Koudelka. 

Hned po přestávce zvýšil na 3:1 David Drozd a s Libereckými už bylo zle. Přesto se Severočeši drželi až do 38. minuty. V tu chvíli zvýšil na 4:1 Torres a o minutu později uzavřel skóre této semifinálové série Pett. 

Ohlasy aktérů zápasu

Dominik Balog (hráč FK Chrudim): „Třetí zápas byl podobným dvěma předchozím. Liberec nás v celé sérii překvapil, hrál tvrdě a dokázal s námi běhat. Jsme rádi, že jsme sérii ukončili ve třech zápasech a máme dostatek času se poctivě připravit na semifinále."

Jakub Dlask (brankář Liberce): "Chrudim v sérii potvrdila roli favorita a postupuje do semifinále. Kdo sérii sledoval, musí uznat, že kromě úvodního utkání byla obě další napínavá a záživná pro diváky. Dařilo se nám se soupeřem držet tempo a rozhodovala kvalita v zakončení. Kdybychom proměnili některé šance, mohli jsme sérii ještě více zdramatizovat. Přejeme Chrudimi hodně štěstí.”

Karel Vrabec (trenér Liberce): “Máme za sebou bohužel poslední zápas play off. Musím kluky pochválit za dnešní zápas a za celou sérii. V dnešním zápase mě mrzí hlavně obdržený gól do kabiny, kdy jsme mohli jít do druhého poločasu s nerozhodným výsledkem a myslím si, že aspoň to jsme si zasloužili. Opět škoda, že jsme dnes dali jen jeden gól. To bylo letošní sezónu takové prokletí, na góly jsme se vždy hrozně nadřeli. Gratuluju soupeři k postupu. Myslím si, že to s námi neměli tak snadné, jak předpokládali. Přeji Chrudimi hodně štěstí do dalších bojů a brzké uzdravení Évertona.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

H. Městec | SH

Více
Adresa Jiráskova 916, 538 03 Heřmanův Městec
Kategorie Kategorie A
Kapacita 150 sezení / 80 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 469695132