Góly začaly padat až ve druhé desetiminutovce. Účet utkání otevřel chrudimský Radovanović. Do přestávky pak tým trenéra Condeho vedl už 4:0. 

Gólostroj Chrudimi pokračoval i po přestávce a přispěl do něj i legendární Roman Mareš. Až za stavu 8:0 se zaradovali i hosté. Hráč libereckého B týmu Patrman snížil na 1:8. Druhé snížení Severočechů přišlo za stavu 1:10, kdy se trefil Žoček. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě Brazilec Pett.

Ohlasy aktérů

Matěj Slováček (FK Chrudim): „Měli jsme na Liberec nachystanou taktiku, věděli jsme, jak budou hrát a co my chceme hrát. Ze začátku měli hosté hodně sil, tak nás dobře presovali, ale my jsme si s tím docela dobře dokázali poradit a vytvářeli si šance. Ty jsme ale bohužel dlouho neproměňovali, ovšem po prvním gólu byl zápas v naší režii. Pak už jsme si i vyzkoušeli nové věci a dotáhli zápas do vítězství."

Jakub Dlask (brankář Liberce): "Chrudim byla lépe připravená na naše napadání. V druhém poločase jsme jim zápas ulehčili zbytečnými chybami na vlastní půlce. Musíme tento zápas hodit za hlavu a už se soustředit na nedělní utkání."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

H. Městec | SH

Více
Adresa Jiráskova 916, 538 03 Heřmanův Městec
Kategorie Kategorie A
Kapacita 150 sezení / 80 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 469695132