Kladenští se ujali vedené ve 3. minutě po trefě Slavíka, jenže domácí Nejzbach do přestávky zabral a výsledek otočil na 3:1. Po přestávce drama pokračovalo. Čtvrtou branku Nejzbachu vstřelil Sklenář, ale Slavík svou druhou trefou snížil znovu na rozdíl dvou branek. Rozhodla až trefa J. Gerčáka na 5:2. Právě on a Šabata vstřelili v domácím dresu po dvou gólech.

Asistent trenéra Nejzbachu Miroslav Semerád moc dobře věděl, že se jeho týmu nepovedl start do zápasu: „Nepovedl se nám začátek. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a prohrávali jsme nula-jedna. Poté jsme změnili taktiku, podařilo se nám výsledek otočit na tři-jedna, čímž skončil poločas.“ Druhá půlka začala naopak pro Nejzbach dobře. „Vstřelili jsme čtvrtou branku, ale gól nám trochu ublížil. Začali jsme hrát pasivně odzadu a Kladnu se podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Opět jsme museli změnit taktiku a následně se nám podařilo vstřelit pátý uklidňující gól. Celkově zápas hodnotím kladně. Hra se nám poslední zápasy lepší, ale Kladno předvedlo dobrý, bojovný a důrazný futsal,“ dodal „Sempre“.  

„Totálně jsme vyhořeli,“ zlobil se kladenský trenér Jakub Jiránek. „Podali jsme špatný výkon. Někteří kluci hráli chvílemi dobře a chvílemi zase špatně. Dělali jsme hrozné individuální chyby. Možná vezmu část viny i na sebe. Nebyl jsem připravený, na některé věci. Pleyer se při prvním střídání zranil, což mě zaskočilo. Střídání bylo hodně rozhárané. Organizace z mé strany nebyla,“ kál se trenér Kladna a dodal: „Ve druhém poločase za stavu čtyři-dva jsme nedali gól do prázdné brány a dostali jsme pátou branku. Výkon mužstva byl tragický. Bohužel, na hřišti je spousta trenérů, což je špatně.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FK SAT-AN Kladno 7:2 (3:1)

Branky a nahrávky: 7. Šabata (Vladyka), 18. Šabata (Michalec), 18. J. Gerčák (Münzberger), 21. Sklenář (J. Gerčák), 32. J. Gerčák (Vladyka), 38. Vladyka (L. Gerčák), 38. Formánek (Vladyka) – 3. Slavík (Junek), 26. Slavík (Junek). Rozhodčí: Sebök – Vaněk. ŽK: Šnídl, Veselý (oba K).

Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Münzberger. Trenér Roman Páral.

Kladno: Tetour (Konečný) – Junek, Šnídl, Müller, Jaráb, Trnka, Abrham, Pleyer, Slavík, Veselý. Trenér Jakub Jiránek. 

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777