V nedělním utkání šel Spartak Perštejn rychle do vedení, když se střelou z dálky dokázal prosadit Caio. Poté ale Sparta dokázala proměňovat brejkové a standartní situace. Vypadalo to, že konečný výsledek prvního poločasu bude 1:4, ale slovo si vzalo duo zkušených hráčů Salák - Belej, když druhý zmiňovaný snižoval na 2:4.

Do druhého poločasu šel Spartak s pokyny aktivní hry, což se dařilo. Ovšem hned v první minutě brejkovou situaci zakončil hostující kapitán a rozdíl byl opět tři branky. O nejhezčí branku utkání se poté postaral domácí Caio, když dokázal patičkou zakončit ze sedmi metrů přesně k tyči. Další branku přidal přidal Kiliján, když podruhé v utkání asistoval Salák. Rozdíl byl o jednu branku a domácí šli do powerplay. Ta bohužel vůbec nevyšla a Sparta v ní naopak dokázala dvakrát skórovat přes celé hřiště do odkryté branky.

Ohlasy aktérů zápasu

Jiří Chmelan (hráč Spartaku): "V neděli jsme bohužel před domácími fanoušky nedokázali získat body. Lacině obdržené branky nás stojí mnoho sil, které poté musíme vynaložit, abychom se dokázali vrátit do utkání. Když jsme se dokázali přiblížit na jednu branku, nedokázali jsme vstřelit vyrovnávací branku a naopak Sparta dokázala využít naše chyby v power play."

Matheus (hráč Sparty): "Na nedělní zápas jsme se dobře připravili. Byly tam od nás špatné momenty a bylo to drama. Vše jsme zvládli ustát a domů vezeme tři body."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Kadaň | MSH

Více
Adresa U Stadionu 2028, 432 01 Kadaň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 500 sezení / 75 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 775035966