Ani tentokrát to nebylo ze strany domácích výsledkově přesvědčivá, ale na uchování neporazitelnosti v Řepích to Spartě stačilo.Řepští poučeni nezdarem v České Lípě, Sparťané se na zápas zkoncentrovali již od úvodních minut. Herní převahu se dlouho nepodařilo gólově vyjádřit. Úsílí bylo vidět hlavně v defenzívě, když dobrá organizace obrany nedovolovala Rapidu výrazněji zahrozit. Sami domácí udeřili až na konci prvního poločasu. Matheuse nejprve Klečka vychytal, poté však brazilský šikula vyčíhal moment před brankou a doklepl sehrávku svého spoluhráče Brahimiho o tyč do prázdné branky.

Prvním pět minut druhého dějství patřilo Spartě, z ničeho nic se ale do hry dostal i Rapid. Hosté se dostali v 25. minutě do rychlého brejku, ale míč skončil nad brankou Hůly. Další akce Ústí dokázala pokrýt skálopevná obrana týmu z Řep. Ve 32. minutě udeřili Pražané podruhé v tomto zápase. Opět klapla kosovská kombinace a míč se do sítě dostal po ose Kelmendi – Rukovci. Hosté ze severu Čech zkusili své štěstí při powerplay. Sparta na domácím hřišti přehrála Rapid Ústí nad Labem poměrem 2:0.

Ohlasy aktérů zápasu

Michal Hůla (Sparta): "Vědeli jsme, že to nebude úplně jednoduché, protože Ústí potřebuje každý bod. Připravovali jsme se na to po špatném výkonu v České Lípě, takže to nebylo úplně příjemné. Byla tam trochu nervozita, abychom soupeře napodcenili. Dopadlo to tak, jak to dopadlo, tři body zůstaly doma a budeme se připravovat na další težký zápas."

Matěj Čapek (předseda Rapidu): "Proti Spartě jsme neodehráli špatný zápas, počítají se však body a ty jsme bohužel nezískali. Škoda obdržené branky na konci prvního poločasu, po které získal soupeř více klidu."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Praha | Řepy

Více
Adresa Na Chobotě 1420/16, 163 00 Praha 6 Řepy
Kategorie Kategorie A
Kapacita 400
Rozměry 40 x 20 m
Povrch EUROswing 78 S/omnisports speed
Telefon 222204103