Hráčem utkání se stal hostující Martin Janečka, který byl u pěti gólů svého týmu. Soupeř tak Středočechům oplatil porážku z prvního vzájemného utkání. Na osmičku pro play-off ale nadále ztrácí. Olympik zůstává šestý.

„Pro nás to byl smolný zápas, už od začátku jsme do zápasu nevstoupili dobře a pak jsme se do toho nedokázali dostat. Rozhodoval počet chyb, kterých jsme udělali víc,” shrnul duel domácí hráč Jakub Sváta.

Pro hosty šlo o cenné tři body, jak potvrdil i Lukáš Kočiš, autor dvou branek včetně té vítězné z 39. minuty: „Podali jsme neuvěřitelný týmový výkon a mně to tam i spadlo. Jdeme dál zápas od zápasu, snad se nám podaří tuto výhru potvrdit i za týden doma.”

Mělničtí v utkání ani jednou nevedli. Několikrát se jim povedlo srovnat, naposledy v předposlední minutě. Jenže soupeř i tehdy přispěchal s pohotovou odpovědí. Závěrečné velké šance Šandy a Novotného už zůstaly nevyužité.

Rušný byl také závěr prvního poločasu, který přinesl nejen několik dlouhých penalt, ale také červenou pro trenéra Mělníka Jakuba Němce. S kartou odešel ze strkanice před domácí lavičkou.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Sváta (hráč Olympiku): „Pro nás to byl smolný zápas, už od začátku jsme do zápasu nevstoupili dobře a pak jsme se do toho nedokázali dostat. Rozhodoval počet chyb, kterých jsme udělali víc.”

Lukáš Kočiš (hráč SKUP): "Dneska vezeme z horké venkovní palubovky velmi cenné tři body. Podali jsme neuvěřitelný týmový výkon a mně to tam i spadlo. Jdeme dál zápas od zápasu, snad se nám podaří tuto výhru potvrdit i za týden doma!"

| STATISTIKY

 

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044