„Po ztrátě s Perštejnem jsme potřebovali napravit zaváhání a získat tři body. Jsem rád, že se to podařilo navíc s dobrým výsledkem,“ vyjádřil se po utkání trenér vítězů Jakub Němec.

„První poločas byl z naší strany celkem vlažný, ale podařilo se nám získat vedení. Ve druhé půli nám pomohla soupeřova power play, ve které jsme skórovali třikrát přes celé hřiště a díky tomu jsme měli zápas pod kontrolou,” charakterizoval utkání.

Hosté neskrývali zklamání. „Zápas se těžce hodnotí. V první poločase nám chyběla aktivita a důraz v klíčových situacích před góly Mělníku. Zápas pak domácí zlomili rychlými góly do prázdné branky při naší hře bez brankáře,” potvrdil brankář Liberce Jakub Dlask.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Němec (trenér Olympiku): "Po ztrátě s Perštejnem jsme potřebovali napravit zaváhání a získat tři body a jsem rád, že se to podařilo navíc s dobrým výsledkem. První poločas byl z naší strany celkem vlažný, ale podařilo se nám získat vedení. Ve druhé půli nám pomohla soupeřova power play, ve které jsme skórovali třikrát přes celé hřiště a díky tomu jsme měli zápas pod kontrolou."

Jakub Dlask (brankář Liberce): "Zápas se těžce hodnotí. V první poločase nám chyběla aktivita a důraz v klíčových situacích před góly Mělníku. Zápas pak domácí zlomili rychlými góly do prázdné branky při naší hře bez brankáře."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044