Nejzbach do tohoto utkání vstoupil skvěle, když v první minutě Jiří Janoušek dostal Nejzbach do vedení - 1:0. Hned na to nováček v sestavě Ondřej Mates zvyšoval vedení - 2:0. Liberec v úvodu nestíhal a Nejzbach klidně mohl po střelách Rajnocha a Stránského zvýšit vedení. Jenže Liberec se dostal do tempa a třinácté minutě snížil na rozdíl jediné branky Vojtěch Novotný - 2:1. To bylo v prvním poločase vše.

Ve druhém poločase diktoval tempo spíše soupeř z Liberce a v jednatřicáté minutě vyrovnával za hosty Marek Bína. Vysokomýtší se ale oklepali a ve dvaatřicáté minutě dorazil míč za záda Vogra Josef Stránský, který vrátil Nejzbach do vedení, hosté ve čtyřiatřicáté minutě znovu vyrovnali a to Marek Bína znovu. A Liberec byl při chuti a Gerčák musel být v pozoru. Ve osmatřicáté minutě přišel naprostý šok po brance Jakuba Žočka a Liberec se dostal do vedení. Nejzbach se ale dokázal oklepat, když při hře bez brankáře dokázal vyrovnat po brance Davida Formáčka a získat další důležitý bod v cestě za záchronou.

Ohlasy aktérů zápasu

Michal Jiráský (hráč Nejzbachu): "Zápas, který jsme měli zvládnout, jsme bohužel nezvládli. Po většinu utkání jsme vedli, bohužel jsme nedokázali výsledek udržet a nakonec jsme uhráli aspoň remízu, která pro nás nic moc neřeší."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Po hodně špatném začátku, kdy jsme dostali dva góly, nám chvilku trvalo, než jsme se z toho oklepali, ale pak jsme to byli my, kdo určoval tempo hry. Po krásných brankách jsme vždy srovnali a dokonce se dostali do vedení, ale minutu před koncem Nejzbach srovnal. Pro nás to je už taková třetí bolestivá remíza a dnes ztráta dvou bodů.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777