Úvod utkání patřil domácímu celku, ale ani jeden z pokusů neskončil v síti hostující branky. Na první branku se čekalo osm minut, ve které otevřel skóre Bohumír Doubravský. Své ukázkové sólo zakončil podél brankáře Démonů a uklidnil tak domácí celek. Skóre 1:0 vydrželo až do závěru prvního poločasu, ve kterém se hra odehrávala spíše v prostorách, které měli daleko k ohrožení obou branek.

Začátek druhého poločasu zastihl hostující mužstvo v dobrém rozpoložení, svojí kombinací se dostali až do individuálního zakončení Abrháma, který zkušeným zakončením nedal domácímu Mykytjukovi šanci. Vyrovnávací branka domácí vyprovokovala k větší iniciativě a během stejné minuty dokázali skóre překlonit na svojí stranu, o branku se postaral Tomáš Poul. Brankou namotivování domácí se do svého soupeře ještě více zakousli a své skoro postupně navyšovali až na 6:1. V rychlém sledu se o branky postarali Svoboda, Zdráhal, domácí brankář Mykytjuk střelou přes celé hřiště a Danko. Pod vědomím rozhodnutého utkání Helas dopustil závěrečné zkorigování výsledku.

Ohlasy aktérů zápasu

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Naši týdenní přípravu poznamenala velká marodka a bohužel se to přeneslo i do samotného utkání. Náš výkon nebyl dobrý a celým utkáním jsme se protrápili ke třem bodům.”

Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zasloužená výhra Helasu, který se bohužel na tři body ani nenadřel. Nezbývá nám nic jiného, než se dát dohromady na domácí utkání proti Mělníku. Helasu gratuluji ke třem bodům."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Brno | Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2900 diváků
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 541212152