Hattrickem se v utkání blýskl domácí Formánek. Třinečtí se v utkání prosadili pouze jednou. Pět minut před koncem snižoval na 1:5 Mendrok.

„Zápas se mi hodnotí dobře,“ usmíval se domácí trenér Roman Páral a pokračoval v hodnocení: „Věděli jsme, že je to důležité utkání o šest bodů, protože Slavia v derby remizovala. Chceme se co nejdřív zachránit a urvat od spodku tabulky. Jdeme zápas od zápasu. Třinec jsme chtěli za každou cenu porazit a kluci k tomu tak přistoupili. Celý zápas jsme byli lepší a jednoznačně jsme vyhráli.“

„Utkání se nám nepovedlo. Domácí hráli hodně bojovně a zatlačili nás. Gerčák vyhazoval milimetrové míče spoluhráčům přímo na hlavu. Nejzbach po nás neustále střílel,“ tvrdil trenér Třince Josef Cieslar starší a dodal: „My jsme naopak moc nestříleli. Vytvořili jsme si asi tři šance, ale Gerčáka jsme nepřekonali. Utkání se nám dnes vůbec nevydařilo.“

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – SKP Likop Třinec 7:1 (4:0)

Branky a nahrávky: 8. Šabata (Michalec), 11. Michalec (Vladyka), 14. Šabata (Vágner), 20. Vágner (Vladyka), 27. Formánek (Sklenář), 39. Formánek (Vladyka), 40. Formánek – 35. Mendrok (Sierota). Rozhodčí: Řeháček – Čurda. ŽK: Kalfas, Przyczko, Cieslar (vš. TRI).

Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – Sklenář, Michalec, Jiráský, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Šabata, Münzberger. Trenér Roman Páral.

Třinec: Sikora (Kreželok) – Mendrok, Cieslar, Baron, Buryan, Kalfas, Očadlík, Opluštil, Sniegoň, Przyczko, Sierota. Trenér Josef Cieslar st.

Kde se hrálo

Vys. Mýto | DM

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kategorie Kategorie A
Kapacita 200 sezení / 200 stání
Rozměry 39 x 18 metrů
Povrch palubovka
Telefon 465421777