Do utkání lépe vstoupili domácí, pro které hned po 29 vteřinách otevřel skóre kapitán SK UP David Lošťák. Diváci si na další branku museli počkat deset minut, když se po hezky sehrané akci prosadil hostující Žampa. Okamžitou reakci na vyrovnávací branku měl domácí Janečka. Do konce první půle nám utkání přineslo velké množství šancí na straně domácího SK UP, které bohužel nedokázalo proměnit žádnou ze šancí, a tak se šlo do kabiny za stavu 2:1 z pohledu olomouckých futsalistů.

Do druhé půle vstoupili obě mužstva s odhodláním ukázat vše, co je v jejich silách. Možná až moc se o toto snažil hostující Jelínek, který si po tvrdém faulu vysloužil červenou kartu. Hostující celek však hra v oslabení nepoložila. Po vyrovnání počtu hráčů v poli se FTZS Liberec začal prezentovat zlepšenou hrou. Vyústěním zlepšeného výkonu v druhé půli byla branka nejlepšího střelce hostujícího mužstva – Marka Bíny. Ve zbytku utkání se oba dva celky snažily o vstřelení rozhodující branky. To se však ani jednomu z týmu nepodařilo, a tak se obě mužstva rozcházejí smírně po jednom bodu.

Ohlasy aktérů zápasu

Lukáš Kočiš (hráč SKUP): "Do utkání jsme vstoupili skvěle rychlým gólem. I poté, co jsme dostali na 1:1, se nám podařilo zase rychle odskočit o gól. Škoda jenom těch nevyužitých šancí, kterých jsme si vytvořili opravdu hodně. Bohužel jsme dostali smolné góly a ze zápasu si odnášíme pouze bod. Budeme se snažit, aby to výsledkově vyšlo příště se Spartou, na kterou zvu všechny fanoušky, ať nás poženou jako vždy."

Karel Vrabec (trenér Liberce): "Bod je za mě málo. První poločas jsme nedodržovali vůbec to, co jsme si řekli, a do dobře stojícího bloku jsme se nemohli dostat. Druhý poločas už jsme začali lepé, ale zase naše celková nedisciplinovanost vyvrcholila v červenou kartu. Myslím si, že to byl otevřený zápas. Obě strany špatně řešily brejkové situace, a tak je remíza nejspíš spravedlivá.”

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz