Skóre utkání otevřel po pěti minutách mladík Adam Knobloch, který se pohotově dostal k dorážce a poslal domácí do vedení. O minutu později zvýšil vedení nádherným dloubákem Michal Seidler, jenž využil asistence brankáře Lukáše Němce. Domácí hráči Interobalu se i nadále tlačili do koncovky, zvyšování skóre však mařil výborně chytající Lukáš Lecjaks, který je odchovancem plzeňského celku. Skóre 2:0 zvítilo na tabulích až do konce prvního poločasu.

Střelci domácích se nadále intenzivně snažili, nebylo jim však přáno. Vše do svých rukou tak vzal brankář Lukáš Němec, který při power-play soupeře vyslal míč přes celé hřiště do prázdné branky. Na konečných 4:0 upravil ve správnou chvíli na správném místě postavený Lukáš Rešetár, který dorazil předchozí střelu Michala Seidlera, která zamířila do tyče.

Ohlasy aktérů zápasu

Dušan Künstner (hráč Plzně): "Chtěli jsme do zápasu vstoupit rychlými góly, což se nám povedlo. Bohužel jsme nedokázali skóre navyšovat, ale dobře jsme bránili a nepouštěli soupeře do šancí. Výsledek nakonec odpovídá průběhu zápasu a jsme rádi, že jsme neinkasovali."

Tomáš Abrham (hráč FC Démoni Česká Lípa): "První poločas Plzeň držela míč na futsalkách, ale naše defenzíva vydržela až na dva šťastné góly a do šatny se šlo za stavu 2:0. Druhý poločas bych řekl, že už nějaká šance z naší strany byla, ale nepadlo to tam. Poté se otevřela hra a Plzeň nás potrestala při hře bez gólmana."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Plzeň | Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 1000 sezení / 400 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch dřevěná palubovka
Telefon 377444827