Do utkání vstoupili lépe olomoučtí borci, kteří dokázali otevřít gólové skóre včerejšího večera. Olympik však po pár minutách nastoupil se svoji skvěle nachystanou taktickou hrou a snažil se, co nejvíce eliminovat rychlé protiútoky domácích, které jsou ozdobou a taky největší silou našich futsalistů. Do poločasu se utkání přelévalo z jedné strany na druhou a diváci se při této futsalové události rozhodně nenudili! Jako spokojenější tým odcházel do kabin Mělník se skórem 4:3.

Do druhé půle nastoupil hostující Olympik skvělým nátlakem, který dokázal přetavit ve čtyři góly a vytvořit si tak téměř nedostižný náskok. Tento náskok se vysokoškolákům v koncovce dokázalo snížit, ale pouze na rozdíl tří branek. Utkání skončilo v poměru 6:9 a spokojenější tak může být hostující Mělník, který si jako favorit utkání zaslouženě odváží tři body.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Dneska nám to bohužel nevyšlo, nedařilo se nám individuálně. Po prvním poločase jsme věřili, že to zlomíme, bohužel soupeř úspěšně trestal naši hru s brankářem. Z utkání odcházíme s hlavou nahoře a dnešní výkon snad napravíme v dalším kole."

Pavel Šuba (hráč Olympiku): "V Olomouci jsme očekávali bojovný a náročný zápas po dlouhé cestě. Jeli jsme na zápas v dobré náladě pro tři body. Určovali jsme tempo zápasu a plno šancí jsme ještě zahodili. Důležité tři body máme a teď se musíme připravit na další zápas."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Olomouc | UP

Více
Adresa U Sportovní haly 2, 772 00 Olomouc
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 2000
Rozměry 40 x 20 m
Povrch palubovka
Telefon 585631300