Pražané začali aktivně a do vedení šli díky rychlé akci již v 6. minutě. Na Maxharrajovu trefu navázal o devět minut později Brahimi. Za další minutu se měnilo skóre hned dvakrát. Mešič nejprve snížil na rozdíl jedné branky, aby si o chvíli později vstřelil vlastní gól.

Další trefy přišli až po poločase. Sparťané vedli v 26. minutě 4:1, prosadil se po hezkém ťukesu Mikus. Následující průběh ovlivnilo Rozboudovo vyloučení, které dokázal potrestat Darrier, jehož střelu do vlastní branky poslal Havrda. Poslední slovo si vzal kapitán a výstavní střelou uzavřel skóre na konečných 6:1.

Ohlasy aktérů zápasu

Beni Simitči (trenér Sparty Praha): "Včerejší zápas mě opět lehce znepokojil během prvního poločasu. Náš dosavadní způsob hry nefungoval, a tak jsme museli druhý poločas hrát jinak a hned kluci hráli lépe. Byl jsem spokojený s jejich výkonem. Výsledky 3:1 a 3:0 za oba poločasy není špatné skóre. Je mi líto dvou tečovaných střel, Maxharraj mohl mít opět hattrick. Ve druhé půli se dostal do tempa i Mikus a takové výkony od něj očekávám. Martin Hora zvládl po zranění hrát celý zápas, což je dobrá zpráva. Teď nás čeká pauza do 13. listopadu, kdy budeme hrát v Ústí nad Labem. Do té doby bych se rád věnoval týmové fyzičce a taktickým přípravám."

Jiří Šubrt (předseda Démonů): "První poločas jsme hráli dobře. Potom jsme si za stavu 2:1 dali vlastní gól. Ve druhé půlce neproměněná penalta, druhý vlastní gól a červená karta. Bylo rozhodnuto. Gratuluji Spartě k zaslouženému vítězství."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Praha | Řepy

Více
Adresa Na Chobotě 1420/16, 163 00 Praha 6 Řepy
Kategorie Kategorie A
Kapacita 400
Rozměry 40 x 20 m
Povrch EUROswing 78 S/omnisports speed
Telefon 222204103