První remízu v sezoně a hodně bolestivou zaznamenali v šestém kole futsalisté Olympiku. Nad v tabulce třetí pražskou Spartou vedli po výborném výkonu a trefách Šilera (2), Vokouna a Gabča ještě čtyři minuty před koncem 4:2. Nakonec se ale před zaplněnou mělnickou halou body dělily. Hostům vyšla sázka na power-play a po snížení dokázali v poslední možnou chvíli vyrovnat.

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Němec (trenér Olympiku): "Dostat vyrovnávací gol v poslední vteřině se soupeřem jako je Sparta, je obrovská škoda. Všichni jsme z toho smutný, že jsme zápas nedotáhli k vítězství. Myslím, ze bychom si to zasloužili, protože jsme odehráli velmi dobré utkání. Bohužel nezvládáme konce utkání, na tom musíme zapracovat, abychom takováto utkání dokázali dotáhnout do úspěšného konce."

Beni Simitči (trenér Sparty Praha): "Gratuluji hráčům Mělníka ke skvělému výkonu. Někdy mám pochybnosti, jestli jsou k něčemu celotýdenní proces a video analýzy, když pak přijde zápas a totálně děláme vše opačně než to, na co jsme se celý týden připravovali. Musíme to hodit za hlavu, podíváme se na chyby, co jsme udělali a musíme také zregenerovat, protože v neděli nás čeká dlouhá cesta do Olomouce na pohárový zápas, kde chceme postoupit do další fáze Poháru SFČR. Jediný dnešní pozitivum je, že jsme zachránili prohru v poslední vteřině zápasu. Nic jiného bohužel."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Mělník | SH

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kategorie Kategorie A
Kapacita 120 sezení, 100 stání
Rozměry 40 x 20 m
Povrch PVC
Telefon 315622044