Do prvního poločasu vstoupily oba týmy velmi aktivně a diváci se určitě nenudili, jediné, co zápasu v prvních minutách chybělo, byly góly. O ty se však ve druhé části prvního poločasu postaral soupeř, který si dvakrát vyšlápl na svatyni našeho Radka Janečky. Hostující mohli do poločasu skórovat ještě jednou, ale překonat golmana se jim už nepodařilo. O půlce proběhla v domácí kabině konstruktivní taktická porada, která měla velmi pozitivní dopad na celý tým a zejména na dva hráče - Jana Šipku a Davida Lošťáka. Tito futsalisté, za pomoci celého mužstva, dokázali zvrátit osud pondělního utkání v náš prospěch. Oba hráči se v průběhu druhého poločasu dokázali podělit o všech šest gólu, každý z nich vstřelil tři branky a oba si z dneška odnášejí svůj první prvoligový hattrick!

Ohlasy aktérů zápasu

Jakub Řičica (vedoucí SKUP): "Zaspali jsme úvod první poloviny utkání a prohrávali jsme po několika neproměněných šancích 0:2. Nástup do druhého poločasu jsme měli famózní a rychle jsme se dostali zpět do zápasu. Následoval gólostroj v podobě Šipky a Lošťáka, kteří otočili utkání. Zaslouženě bereme první body do tabulky."

Michal Jiráský (hráč Nejzbachu): "Hrozně mě štve výsledek, vedeme 2:0 v poločase, neproměníme další šance a pak se po jednom obdrženém gólu sesypem. Vyrovnaný zápas, který jsme absolutně nezvládli. Druhý poločas už byl ovlivněný zraněními a naši špatnou power play."

Libor Gerčák (kapitán Nejzbachu): "Bohužel jsme nezvládli další slibně rozehraný zápas. Myslím si, že se každý snažil hrát, jak nejlépe umí, ale na ligu to nestačí. Hráčů na první ligu máme v týmu stejně, jako bodů v tabulce."

| STATISTIKY

Kde se hrálo

Velká Bystřice | SH

Více
Adresa 8. května 67, 783 53 Velká Bystřice
Kategorie Kategorie A
Rozměry 40 x 20 m
Povrch guma
Telefon 730195235
Email sipekmartin@seznam.cz