Chrudimští futsalisté nenechali nic náhodně a za třetím čtvrtfinálovým bodem vyrazili od samotného začátku velmi zhurta, na první změnu stavu jsme nemuseli čekat příliš dlouho. Již ve třetí minutě našel Everton na zadní tyči Marka Radovanoviče, který vsítil první a nakonec i vítězný gól zápasu. A poté se směle pokračovalo. Trenér Felipe Conde dal ve třetím zápase série od začátku šanci všem členům svého kádru a ti ho odměnili gólovými momenty. V 9. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek Dominik Balog, o minutu později přidal ke svým dvěma asistencím branku také Everton.

Ještě do pauzy skóroval David Drozd, podruhé přesně pálil Everton a v poslední minutě první půle vsítil svoji premiérovou branku před chrudimským publikem David Formáček. Na druhý poločas si domácí futsalisté připravili pro fanoušky ještě větší gólovou nálož. Rozjel se především domácí gólman Dudu, který výrazně podporoval chrudimské útoky a ve druhém poločase si z pozice brankáře připsal neuvěřitelných pět asistencí.

A komu se dařilo gólově? Pavel Drozd si na druhou dvacetiminutovku schoval čtyři branky, druhý gól přidal Dominik Balog, svoji sbírku branek rozšířil také nejlepší střelec Chrudimi v dosavadním průběhu play-off Tomáš Koudelka a konečný výsledek 14:0 uzavřel Martin Doša.

Ohlasy po utkání

David Formáček (FK Chrudim): „Odehráli jsme další dobrý zápas. Pro mě to byl navíc první domácí zápas vůbec a jsem rád, že jsem skóroval. Mohl jsem dát i dva góly, ale i za jeden jsem velmi šťastný. V semifinále nás čeká Slavie a to bude úplně o něčem jiném."

Jan Žežulka (brankář Olympiku): „Chrudimi jsme v posledním utkání čtvrtfinále play-off otevřeli střelnici. Bohužel už jsme nedokázali být, alespoň v některých pasážích, vyrovnaným soupeřem a víceméně jsme se už jen modlili v konec utkání. Je potřeba si dost věcí vyhodnotit a pokusit se zapracovat na dosti aspektech, aby Olympik mohl do budoucna více konkurovat a ještě více kousat týmy z top 5. Soupeři gratuluji, přeji minimum zranění a hodně štěstí v semifinále.“

| Statistiky

Kde se hrálo

Chrudim | MSH

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kategorie Kategorie A+
Kapacita 720 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch dřevěné parkety
Telefon 728202004