Ve vyrovnaném utkání rozhodly dvě trefy domácího mužstva. První gól zápase se zrodil ve 13. minutě, kdy při trestném kopu domácích nejprve Ovčačík přeskočil míč, aby vzápětí Lacko mohl propálit vše, co mu stálo v cestě – 1:0.

Ani ve druhém poločase se však gólové hody nekonaly. Hned na začátku druhé dvacetiminutovky se hostující obránci nedohodli, míč ukořistil David Cupák, který zvládl udělat kličku vyběhnuvšímu Gerčákovi a poslal míč do prázdné brány – 2:0.

Domácí tak podruhé v sezóně vyhráli a posunuli se na osmou příčku. Trenéra Loupa mohl hřát fakt, že měl konečně kompletní kádr. Nejzbach naopak prohloubil svou krizi, když prohrál čtvrté utkání v řadě a je se třemi body třetí od konce.

Helas Brno – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:0 (1:0)

Branky a nahrávky: 13. Lacko, 21. D. Cupák. Rozhodčí: Honěk – Markovský. ŽK: Hrubý, Jiráský (oba VM).

Helas Brno: Šimon (Dang) – Havel, Lacko, Sýkora, Švihálek, Vlach, Klimeš, D. Cupák, Presl, Ovčačík, Šplíchal, Lidmila, Lerch. Trenér Jan Loup.

Vysoké Mýto: L.Gerčák (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Jiráský, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Popelka. Trenér Marek Kopecký.