Měla se konat bitva o Brno v pravém slova smyslu a futsaloví příznivci měli být svědky víceméně vyrovnaného a napínavého zápasu. Opak se stal ale pravdou! Po úvodních třinácti vcelku vyrovnaných minutách jsme si dali dvě opět branky víceméně sami a poté jsme hráli ustrašeně, nedůrazně, s obrovským množstvím nevynucených chyb. Na svého soupeře jsme absolutně nestačili a zůstali jsme z nepochopitelných důvodů daleko za svými možnostmi i schopnostmi. Po naprosto tragické první půli (0:5!!!) jsme sice po změně stran dokázali dvěmi brankami skóre korigovat na 2:5, soupeř ale žádně drama nepřipustil a výsledkem byl velechmurný debakl 2:9.

Michal Odehnal, Žabinští Vlci Brno: "S dnešním zápasem jsem absolutně nespokojený. Vůbec jsme nesplnily pokyny, které jsme si před zápasem řekli a navíc se přidaly opravdu hrozné individuální chyby, které soupeř potrestal. Do druhého poločasu jsme vstoupili s novými pokyny a dá se říct, že jsme je částečně i splnili. Nicméně poté, co jsme vystřelili dvě branky, tak místo toho, abychom byli zpět v zápase, tak přišly další zbytečné chyby a ty opět soupeř nekompromisně potrestal. Nezbývá nám nic jiného, než soupeři pogratulovat k jasné výhře a pokusit se z tohoto zápasu poučit pro další souboje v lize."

David Cupák, Helas Brno: "Od první minuty jsme měli zápas pod kontrolou, drželi jsme častěji míč na salovkách a dopředu jsme byli nebezpečnější. Bohužel jsme přispustili menší drama na začátku druhého poločasu, do kterého jsme nevstoupili, tak jak jsme chtěli, navíc jsme se na to o poločase upozorňovali. Rozhodl šestý gól, ktery soupeře položil na lopatky. Musím celý tým pochválit, jak k zápasu přistoupil. Vítězství je zasloužené."

Statistika

Kde se hrálo

Brno | Vodova 2

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kategorie Kategorie A
Kapacita 900
Rozměry 40 x 20 m
Povrch parkety
Telefon 541212152