„Jsem neskonale šťastný, že jsme vyhráli,“ neskrýval svou radost trenér Madosu Petr Hoffmann. „Proti Nejzbachu jsme měli větší motivaci uspět, než proti komukoliv jinému. První poločas byl velmi dobrý, skončil jedna-jedna a Nejzbach byl minimálně první polovinu poločasu lepší. Měl častěji míč na svých sálovkách. Z druhé půle jsem měl trochu obavy, ale vše jsme zvládli s bravurou. Utkání rozhodl náš nový hráč Beran, který vstřelil čtyři branky,“ chválil trenér domácích.

Za to hostující kouč Marek Kopecký důvod ke spokojenosti neměl: „Hradec po zásluze vyhrál. V první půli na nás nastoupil. Kluky jsem upozorňoval, že domácí hrají jednoduchý a nepříjemný futsal. Přesto jsme byli prvních deset minut zaskočení a domácí šli do vedení. Pak jsme začali hrát power play, vyrovnali jsme a měli jsme navrch. Nedali jsme však některé vyložené šance. Před druhým poločasem jsem hráčům říkal, že se musíme vyvarovat individuálním chybám, ale to jsme nedodrželi. Hradec se dostal na koně a vedl o dvě branky. Sice jsme snížili na dva-tři, jenže přišly další individuální chyby zkušených hráčů a domácí si výsledek kontrolovali.“

Mados MT Hradec Králové – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 7:2 (1:1)

Branky a nahrávky: 6. Beran, 24. Váňa (Chromek), 28. Merkl (Michal), 32. Beran (Menšl), 33. Beran, 35. Chromek (Friedl), 39. Beran (Jošt) – 17. L. Gerčák (Formánek), 29. Sklenář (Semerád). Rozhodčí: O. Černý – Kaštánek. ŽK: Hrubý, Formánek (oba VM). Diváci: 112.
Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Friedl, Chromek, Jelínek, Beran, Váňa, Fidra, Michal, Jošt, Holec, Srkal, Merkl. Trenér Petr Hoffmann.
Vysoké Mýto: L. Gerčák (Horyna) – J. Gerčák, Jiráský, Michalec, Šabata, Vladyka, Popelka, Hrubý, Semerád, Formánek, Sklenář. Trenér Marek Kopecký. 

Kde se hrálo

H. Králové | SH Třebeš

Více
Adresa Na Potoce 691/30, Hradec Králové - Třebeš
Kategorie Kategorie A
Kapacita 500 sezení / 100 stání
Rozměry 40 x 20 metrů
Povrch palubovka
Telefon 495221913