Žabinští Vlci Brno

Žabinští Vlci Brno

Žabinští Vlci Brno

založen: 1988

Založen: 1988 | Klubové barvy: zelená, černá | Kontakt: michal.letzel@gmail.com, Michal Letzel (předseda)
1.liga: Před sezonou 20/21 | 0 utkání, 0 výher, 0 remíz, 0 proher, skóre 0:0, 0 bodů
Web: www.zabinstivlci.webnode.cz

Náš klub Žabinští Vlci je jedním z nejstarších futsalových klubů, a to nejenom v rámci regionu, ale i v ČR. Byl založen 5. 4. 1988 v restauraci U Primů v Brně - Žabovřeskách. Po několika postupech se propracoval z nejnižší soutěže až do jihomoravské Divize, ve které účinkoval do roku 2004. Při postupné generační obměně části hráčského kádru ŽV sestoupili a působili v nižších soutěžích (OP a KP). Návrat do vyšších futsalových pater přišel v sezoně 2009/10, ve které vyhráli ŽV Krajský přebor a vrátili se zpět do Divize, kde působili až do roku 2014. Od tohoto roku je tým účastníkem 2. celostátní ligy. Klub ŽV vede od začátku jeho zakladatel Michal Letzel. V sezoně 2019/2020 skončil tým na 3. místě 2. ligy futsalu východ a přijal postup do nejvyšší soutěže po odmítnutí Olomouce a Vyškova.

Žabinští Vlci Brno

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

SH Bohunice

Jedna hala iděální pro sporty jako házená, volejbal, futsal s tribunou pro 200 osob. Druhá hele je tréninková.

Adresa Neužilova 35, 625 00 Brno-Bohunice
Kapacita 300
Rozměr hrací plochy 40 x 20 m
Povrch parkety
Vstupenky 50 Kč

Více o hale

I druhý zápas nováčků vyšel lépe pro Žabinské Vlky Brno

Ve 22. Kole 1. FUTSAL ligy čekal na Rapid předposlední zápas této sezóny. Soupeřem Rapidu byl druhý nováček nejvyšší soutěže, Žabinští Vlci Brno. V případě výhry mohl Rapid usilovat v posledním utkání za týden o posun na 10. místo tabulky.

I druhý zápas nováčků vyšel lépe pro Žabinské Vlky Brno 11.04.

Nováček si z Plzně odvezl nadílku. K vidění byly dva hattricky

Dva dny po náročném souboji v Chrudimi se Plzeňští opět postavili na palubovku. Tentokráte jim byli soupeřem Žabinští Vlci Brno. Plzeň potvrdila úlohu jasného favorita a po brankové smršti ve druhém poločase naložila brněnským hráčům na cestu 11 gólů.

Nováček si z Plzně odvezl nadílku. K vidění byly dva hattricky 20.03.

Démoni se dočkali prvního letošního bodu

Kromě premiérového působení v první lize, tak špatné „jarní“ období Démoni v nejvyšší soutěži ještě nezažili. Od začátku letošního roku nabírali porážku za porážku, až včera se jim konečně povedlo získat alespoň bod.

Démoni se dočkali prvního letošního bodu 13.03.

SH Bohunice

Více