FK Kladno

FK Kladno

FK Kladno

založen: 1979

Založen: 1979 | Klubové barvy: modrá, bílá | Kontakt: Jan Pergler (předseda) - MT: 603 422 477, e-mail: perglerjan@seznam.cz
1.liga: 250 utkání, 66 výher, 33 remízy, 151 prohry, skóre 698:1165
Web: www.sat-ankladno.webnode.cz

Kladenský celek je jediným v nejvyšší soutěži, který se aktivně zúčastnil nultého ligového ročníku na jaře 1993. Kladno soutěž několikrát opustilo a jeho historie je tak velmi pestrá. Klub byl založen v roce 1982 pod názvem Ebárna Kladno a po řadě sezón v nižších soutěžích se probojovával i do celostátního finále, což byla před vznikem pravidelné ligy nejvyšší možná meta. Díky velmi silnému kolektivu na začátku 90-tých let patřila Ebárna k naší špičce a neunikla mu účast ve zmíněné ligové premiéře. Přišel však sestup a protože tehdy neexistovala široká síť soutěží jako dnes, spadl kladenský celek až do Okresního přeboru. Z něj se na jaře 1996 vyškrábal do 2. ligy a od té doby pendluje mezi oběma nejvyššími soutěžemi. Jeho největším úspěchem je semifinále play-off 2007/2008.

FK Kladno

Tým v této sezóně nehrál nejvyšší futsalovou ligu.

Kladno | MSH

Kladenská sportovní hala je tradičním místem, kde místní futsalisté hrají utkání nejvyšší soutěže. Jde o stejný projekt haly, jako je např. i v Neratovicích, jde tedy o halu se dostatečným prosotrem pro diváky. Před několika lety byla v kladenské haly opravena palubovka a patří tak k nejkvalitnějším v soutěži. 

Adresa Třída sportovců 817, Kladno
Kapacita 500 sezení / 150 stání
Rozměr hrací plochy 40 x 20 metrů
Povrch parkety

Více o hale

Poslední kolo nabídne boje o pozice, ale také bitvu Beleje proti svému Tangu

Poslední 22. kolo CHANCE futsal ligy se hraje v jednotném termínu v pátek od 20 hodin. Ve všech šest zápasů nabídne atraktivní podívanou. Zápas Vysoké Mýto – Sparta Praha vysílá v přímém přenosu www.chance.cz, duel Benaga s Tangem pak streamuje www.livesporttv.cz. Všechny zápasy kola můžete sledovat v textovém on-line přenosu na www.onlajny.com.

Poslední kolo nabídne boje o pozice, ale také bitvu Beleje proti svému Tangu 31.03.

Hlasujte pro nejlepší web CHANCE futsal ligy

Jedno z kritérií pro rozdělování marketingových zisků v CHANCE futsal lize jsou i webové stránky samotných klubů. Po roce se vás opět ptáme, jaký klubový web je podle vás nejlepší.

Hlasujte pro nejlepší web CHANCE futsal ligy 22.03.

POZVÁNKA: Páteční program nabídne pět zápasů 21. kola CHANCE ligy

Základní část CHANCE futsal ligy jde do finále. V pátek se hraje pět zápasů předposledního kola. Zajímavý souboj očekává FC Rádio Krokodýl proti Plzni. Utkání mezi Tangem a Vysokým Mýtem můžete sledovat živě na www.chance.cz! Ostatní duely poběží v textovém přenosu na www.onlajny.com.

POZVÁNKA: Páteční program nabídne pět zápasů 21. kola CHANCE ligy 10.03.

Kladno | MSH

Více