Aktuality

Ondru Míču první góly po návratu netěšily

Ondřej Míča se trefil do sítě poprvé po svém návratu do Edenu, když v Heřmanově Městci ve třetí minutě otevřel skóre zápasu proti Chrudimi. Později přidal i druhý gól po střele z penalty z 10m. Na noze měl hattrick, ale jeho další pokus ze stejné vzdálenosti mezi tyčemi neskončil. Radost z branek ale jednatřicetiletý futsalista po zápase neměl.

Lukáš Perina: V Americe mi futsal chyběl!

Bylo to možná trochu překvapení, když se v dresu Helasu Brno objevil před začátkem sezony Lukáš Perina, který své první starty v 1. Futsal lize získal na jihu Čech v Dynamu PCO České Budějovice. Nejenom proto, že měl své studium v USA naplánované na delší čas. Jak se to celé vlastně seběhlo?

Petr Brázdil: Chceme s Olomoucí skončit do šestého místa

Petr Brázdil vyhrál v minulé sezoně cenu pro Nováčka roku. V druhé sezoně se stejně jako jeho tým chce dívat v tabulce trochu výš. S jedním z lídrů SKUP Olomouc jsme si povídali během futsalového turnaje akademických her právě v Olomouci. Vrátili jsme se k dramatickému duelu s Helasem Brno a probrali i ambice v nové sezoně.

Alecio: Změnit systém hry prostě vyžaduje čas

Již pět týdnů vede futsalisty FK Chrudim nový trenér Alecio. Za tu dobu stihl s týmem turnaj v Lotyšsku, tři zápasy v 1. Futsal lize, trochu se v nejvyšší české soutěži rozkoukat a konečně také něco potrénovat. Určitě pádný důvod, abychom tohoto brazilského kouče krátce po domácím zápase s Baníkem Chomutov (vítězství 9:2 po poločase 1:1) vyzpovídali.

Vondráček: Proti Chrudimi do toho musíme jít stejně

V pátek měli slávisté proti Plzni v brance zeď. Adama Vondráčka překonali hráči mistrovského Interobalu jen dvakrát, nejprve po kombinaci do prázdné branky, podruhé z podobné situace při přesilovce. Slávistický gólman zlikvidoval hned tři penalty z 10 metrů. Jaké dojmy si ze zápasu odnesl?