Aktuality

Mělník v Chrudimi sahal po senzaci a padl až v závěru

Utkání v Chrudimi mělo dramatičtější průběh, než se čekalo. Mladíček Zíta postupoval ve 31. minutě proti Vahalovi a měl na noze vyrovnání na 2:2. Zkušenost však převážila a domácí nakonec 4:2 zvítězili. Zítu může těšit, že se přesto proti vicemistrovi gólově prosadil. Svěřenci Matěje Slováčka jsou zpět v čele tabulky.

Helas veze tři body z Mělníka, trefil se i Mykytjuk

Helas Brno v pondělní dohrávce obral o tři body Mělník. Olympik prohrával od 2. minuty, kdy se trefil David Cupák a dokázal jen vyrovnat. Hosté se dostali znovu do vedení a to už nepustili. V závěru si připsal gól i brankář Andrej Mykytjuk. Helas je v tabulce pátý a má zápas k dobru, Mělník stále čeká na první výhru a je se dvěma body předposlední.

Koudelka: K výhře nám zase pomohly standardky

I po pěti kolech 1. Futsal ligy se mohou hráči FK Chrudim pyšnit plným bodovým ziskem. V pátek večer je ale stálo vítězství na palubovce Nejzbachu Vysoké Mýto překvapivě hodně sil, když o své výhře (6:1) definitivně rozhodli až v závěrečných deseti minutách. Po zápase poskytl rozhovor chrudimskému webu Tomáš Koudelka.

Liberecká jízda trvá - Žabinští Vlci ji nezastavili

Pět zápasů - pět výher. FTZS Liberec dělí od první přičky jen horší skóre oproti Chrudimi. Severočeši si odvezli tři body také z Modřic, kde vyhráli 6:5. Domácí Vlci sice náskok hostů dotahovali a usilovali o remízu až do samotného závěru, ale nakonec na ni nedosáhli. David dal dvě branky, Allanzin si připsal tři asistence.