Aktuality

Michal Belej se podílel na třech brankách Tanga v Plzni

Brněnské Tango nezačalo v Plzni vůbec dobře. Hned v 1. minutě 2. kola CHANCE ligy inkasovalo gól, ale pak výsledek otočilo na 3:1. Interobal ještě dvakrát zásluhou Koce snížil na rozdíl jedné branky, ale poslední slovo mělo Tango při power play domácích. Hostující kapitán Michal Belej vstřelil dva góly a na jeden přihrál.

Krokodýl rozcupoval Démony až po přestávce

Nováček soutěže a má po dvou kolech plný počet bodů. To v CHANCE lize už dlouho nebylo. FC Rádio Krokodýl Brno si v pátečním utkání 2. kola poradil doma s dalším nováčkem - Démoni Česká Lípa. Po bezbrankové první půli udeřil domácí Outrata, ale za hosty ještě stačil srovnat Kaňkovský. Domácí poté rozjeli gólostroj, který se zastavil až na skóre 7:2.

Michal Salák spasil Slavii šest vteřin před koncem

Futsalisté Nejzbachu Vysoké Mýto sahali v pátečním zápase 2. kola CHANCE ligy po cenných třech bodech z Edenu. Na Slavii vedli ještě dvě minuty před koncem 3:1, jenže Slavia dokázala v power play vyrovnat. Oba góly vstřelil Michal Salák po nahrávkách Ondřeje Míči, ten vyrovnávací dal dokonce šest vteřin před závěrečnou sirénou.

Helas zvládl i druhý domácí zápas a vede CHANCE ligu

Brněnský Helas podruhé v sezóně doma nastřílel šest branek a získal tři body. V pátečním duelu 2. kola CHANCE ligy porazil v hale na Vodové FK Kladno 6:1. Hosté ještě snížili ve 22. minutě zásluhou Šnídla na 1:2, ale po zbytek utkání se trefovali jen domácí. Brno tak po neúplném druhém kole vede ligu.