Interobal Plzeň zahájil přípravu na novou ligovou sezónu
V pondělí 1. srpna ve 20:30 hodin zahájilo áčko Interobalu Plzeň přípravu na nadcházející sezónu CHANCE futsal ligy 2016/2017.
V pondělí 1. srpna ve 20:30 hodin zahájilo áčko Interobalu Plzeň přípravu na nadcházející sezónu CHANCE futsal ligy 2016/2017.
Rozhovor s plzeňským trenérem Petrem Kučerou, který poskytl webu futsalplzen.cz.
Nový chrudimský trenér Felipe Conde si na dobré kondici svých hráčů zakládá. V úterý jim připravil testovací běžecké cvičení v hale.
Futsalisté FC Tango Hodonín Brno posílili o dva slovenské reprezentanty a hráče Slov-Maticu Bratislava. Prvním z nich je Marek Belaník, tím druhým pak Juraj Višváder.
O odchodech z dvanáctinásobného mistra z Chrudimi jsme již informovali, nyní poprvé mají fanoušci možnost vidět, s kým se chrudimský ERA-PACK chystá vyrukovat do následující sezóny. Trenér Felipe Conde bude mít na prvním tréninku k dispozici omlazené mužstvo plné chrudimských juniorů a syna bývalého trenéra Cacaua Ricardinha. Definitivní podoba kádru však vznikne až v průběhu letní přípravy.